Hakkımızda

Hakkımızda

Parmak Medya Dijital Reklam Ajansı Ne İş Yapar ?

  • Misyonumuz
  • Vizyonumuz
  • Hedeflerimiz
Parmak Medya olarak misyonumuz gelişen teknoloji ve değişen dünya dinamiklerinin Türkiye'de bir çok firma tarafından ulaşılabilir olmasıdır.
Bu süreçte önceliğimiz iyi hizmeti, bilgi ve tecrübeyi, hizmet verdiğimiz firmalarla paylaşarak bilginin paylaşınca çoğalmasını sağlamak. Bu bilgiye ulaşan firmaların daha tutarlı ve kararlı bir şekilde ilerlemesini sağlayarak belirli lokasyonlardan ziyade bütün Türkiye, hatta bütün dünyaya ürün ve hizmetlerini ulaştırmasını sağlıyoruz.
Parmak Medya olarak vizyonumuz; müşterilerin sürekli yanında olan ve onları bir müşteri değil aile gibi gören ve onların sürekli ilerlemesini sağlamak ve kazançlarını artırmaktır.
İş ortaklarımızın sadece yaptıkları işe odaklanmasını gerisini Parmak Medya'ya bırakmasını istiyoruz. Dijitalde onları görünür kılacağız.
Parmak Medya olarak başlıca hedefimiz; gelişen dijital teknolojinin ülkemizde ulaşmayacağı firma kalmayana kadar işletmelerin dijitalin her alanında var olmasını sağlamak.
İş ortaklığı yaptığımız firmaların tamamen dijitale odaklı, beden gücünden ziyade akıl gücüyle ilerlemelerini sağlamak için çalışıyor ve yol gösteriyoruz.
Hizmetlerimiz

Dinamik ve Yetenekli
Ekibimizle En İyisini Hedefliyoruz

Web Tasarım
0%
Google Ads Yönetimi
0%
SEO Hizmetleri
0%
Sosyal Medya Yönetim & Reklam
0%

Mobile Uyumlu Responsive Web Siteleri

Call Now ButtonŞimdi Ara